איך לארגן את חדר הילדים? רעיונות למרחבים משותפים בין אחים

Image

אם יש לכם יותר מילד אחד ואתם צריכים לארגן עבורם חדר משותף, אתם צריכים טיפים עיצוביים ליצירת חלל הרמוני ופונקציונלי. גלה כיצד ליצור סביבה משותפת המשקפת את האישיות של הילדים הקטנים שלך ומטפחת קשר אחים חזק.

המפריד: שומר השלום

יצירת קווי תיחום בתוך החדר חיונית הן מנקודת המבט פוּנקצִיוֹנָלִי זֶה אֶסתֵטִי. שימוש במפריד כגון כוננית פתוחה יכול להציע הפרדה אלגנטית בחדר הילדים, ולאפשר להם להרגיש פְּרָטִיוּת ורכוש. כל ילד יכול לקשט את "הצד שלו" כרצונו, לקדם סביבה הרמונית.
לוחות וילונות עם דוגמאות כיפיות או וילונות חרוזים רטרו יכולים להוסיף נופך של סטייל לחלל כולו. אם המקום מאפשר, דלת כיס אידיאלית לחלוקה מלאה.

עיצוב נייטרלי מגדר: האקולייזר

בחירה בעיצוב נייטרלי מגדרית מועילה בחדר משותף. עיצוב מסוג זה מאזן את ההעדפות האסתטיות של גברים ונשים, ויוצר זרימה עיצובית הרמונית. מוטיבים טבעיים, למשל, אהובים על רוב הילדים ומציעים אפקטים מרגיעים, וזה בונוס להורים!
בנוסף, פלטה ניטרלית מקלה על התאמת הסגנון כשהילדים גדלים ומשנים טעם. כלי מיטה ואביזרים קלים להחלפה על מנת לעקוב אחר התפתחות ההעדפות של ילדיכם.

סידור המיטות: אשף החלל

ישנן דרכים רבות לארגן חדר עבור יותר מילד אחד. אם המקום מאפשר, סידור מיטות נפרדות עם שידת לילה או שידה באמצע מציע פריסה קלאסית וסימטרית. ה מיטות קומותיים הם עוד פתרון פופולרי, מכיוון שהם מפנים שטח רצפה לעוד רהיטים או אזור משחקים.
חלק מהאפשרויות כוללות הצבת המיטה התחתונה בניצב למיטה העליונה, או עריסה בתחתית עד שהילד גדול מספיק למיטה.

השתמש בריהוט רב תכליתי

בחדר משותף, חיוני למקסם את השימוש בחלל. דרך מצוינת לעשות זאת היא להשתמש ריהוט רב תכליתי. לדוגמה, מיטה עם מגירות מובנות מציעה מקום נוסף לאחסון בגדים, צעצועים ופריטים נוספים. שולחנות כתיבה הניתנים לקיפול או הרחבה הם אידיאליים ליצירת אזור לימוד גמיש.
ריהוט כמו מיטות כורסה או מיטות הניתנות להרחבה מאפשר לך להסתגל בקלות לצרכים שונים ככל שעובר הזמן.

לקרוא  פריטי ריהוט זמניים שלעולם לא ייצאו מהאופנה

צור אזור משחק משותף

כדי לעודד שיתוף פעולה ולהפחית קונפליקט, כדאי ליצור אזור משחק משותף בתוך החדר. אזור זה יכול לכלול שטיחים צבעוניים, מדפים לצעצועים ושולחן יצירה.
הנה כמה הצעות לאזור המשחקים:

  • השתמש במיכלי אחסון מסומנים כדי לשמור על הסדר.
  • שלבו מקומות ישיבה רכים כמו פופים או כריות לרגעי רגיעה.
  • צור חלל אמנות עם לוחות גיר וכן ציור לציור.

כך, לילדיכם יהיה מקום ייעודי לשחק ולעשות פעילויות יצירתיות יחד, תוך חיזוק הקשר האחים ביניהם.

https://www.youtube.com/watch?v=qX0aGTI4nxY

  • בית
  • עיצוב פנים
  • איך לארגן את חדר הילדים? רעיונות למרחבים משותפים בין אחים