גלה את 10 הצמחים החיוניים לזרוע ביוני לגן קיץ פורח!

Image

© Maslov.co.il

יוני הוא החודש האידיאלי להתחיל את גינת הקיץ שלך ולהפוך אותה לנווה מדבר של צבעים וריחות. בחירת המינים הנכונים לזריעה יכולה לעשות את ההבדל בהשגת פריחה עשירה ומתמשכת בחודשים החמים ביותר של השנה.

במאמר זה, נגלה את 10 הפרחים הטובים ביותר לזרוע ביוני כדי להבטיח לך פיצוץ מרהיב של צבעים לאורך כל הקיץ.

התכוננו להעשיר את הגינה שלכם במבחר צמחים שלא רק ייפות את המרחב החיצוני שלכם, אלא גם ימשכו פרפרים ומאביקים אחרים. אנו שואבים השראה מהטבע כדי ליצור סביבה תוססת ומשמחת!

מבחר פרחים לגן קיץ צבעוני

יוני הוא חודש אידיאלי לכלול מגוון של פרחים בגינה שלך שנותנים א צמחיית קיץ ארוכה ומרהיבה. הנה מבחר מעשרת הצמחים הטובים ביותר לזרוע בתקופה זו, מושלמים לייפות גינות וליצירת תרחישים צבעוניים בחודשים החמים יותר.

אגפנטוס

ל'אגפנטוס, המכונה גם פרח האהבה, מגיע מדרום אפריקה ומדהים עם זרי הפרחים האלגנטיים שלו, בדרך כלל בגווני כחול ולבן. לא רק שהם יפים למראה, אלא שהם גם קלים לטיפול, מה שהופך אותם למושלמים עבור אלה שלא רוצים להשקיע יותר מדי זמן בגינון.

הלניום

ל'הלניום, הידוע גם בשם 'אלניו', הוא צמח נוסף הפורח כל הקיץ עד אוקטובר. הוא דורש מיקום שטוף שמש ומספק פיצוץ של צבעים, מכתום ועד גווני אדום, המשרים תחושת עליזות בגינה.

מאוד מאוד

ל'מאוד מאוד, או סגול צהוב, מציע מגוון צבעים מרשים, מוורודים עזים ועד צהובים עזים. זוהי בחירה אידיאלית להבאת מגע של חמימות לגינות וגדלה היטב באזורים שטופי שמש.

פלטיקודון

Il פלטיקודון, המכונה לעתים קרובות פעמון גדול פרחים, מוערך בזכות חוסנו וקלות התחזוקה שלו. הפרחים הגדולים שלו בצורת פעמון, בדרך כלל בגווני כחול, הופכים כל פינה בגן למחזה טבעי קטן.

לקרוא  איך זירוז קינמון יכול לגרום לגינה שלך לשגשג

דלוספרמה

Il דלוספרמה זה מושלם עבור אלה שמחפשים כיסוי יבשתי. הוא אוהב חשיפה ישירה לשמש ומשגשג במיוחד בתנאי אקלים קשים, ומציע פלטת צבעים בהירים כמו ורוד, צהוב וסגול.

קוֹסמוֹס

Il קוֹסמוֹס הוא ידוע באסתטיקה יוצאת הדופן ובטיפוח הקל שלו. הפרחים הבהירים והאווריריים הללו, זמינים בלבן, ורוד וסגול בהיר, רוקדים ברוח, מושכים פרפרים ומאביקים אחרים.

זיניה

ה זיני הם מושכים תשומת לב עם הצבעים הבהירים והפריחה הארוכה שלהם. קל לגידול, הם עומדים היטב בחום הקיץ והם מושלמים למילוי הגינה בצבע.

קלנדולה

ה קלנדולה, עם הגוונים החמים שלה של כתום וצהוב, הוא לא רק יפה אלא גם שימושי; למעשה, הוא מוערך בזכות תכונות הריפוי שלו וניתן להשתמש בו בבישול או כחלק מטיפולי יופי טבעיים.

ניג'לה

ה ניג'לההמכונה גם 'גברת בירוק', מפורסמת בפרחיה העדינים והמורכבים, המקשטים את הגן באלגנטיות וחן בגווני כחול ולבן.

סלוויה

סוף – סוף, ה סלוויה הוא מציע לא רק נוף מרהיב עם פרחיו הסגולים או הכחולים העזים, אלא גם ארומה נעימה שעוזרת ליצור אווירה מרגיעה בגינה.

זריעת פרחים אלה ביוני תכין את הגינה שלך להפוך לתצוגה שופעת של צבע וניחוח לאורך כל הקיץ, מה שהופך כל פינה למקום מפלט מושלם ליהנות מהיופי של הטבע.

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :
  • דף הבית
  • גן
  • גלה את 10 הצמחים החיוניים לזרוע ביוני לגן קיץ פורח!