גלה כיצד לגרום למגהץ הוופל שלך להיראות כמו חדש בעזרת השלבים הפשוטים האלה

Image

אם יש לכם מגהץ וופל בבית ואתם רוצים לשמור עליו נקי ופועל במיטבו, אתם במקום הנכון! גלה כיצד לנקות את מגהץ הוופל שלך ביעילות ובקלות כדי להבטיח ארוחות בוקר פריכות טעימות בכל יום. קרא קדימה עבור הטיפים החיוניים שלנו!

מגהץ וופל הוא מכשיר נפלא להכנת ארוחות בוקר ובראנץ' מהירות. עם זאת, שמירה על ניקיון עלולה להיות מסובכת, במיוחד אם חמאה ושמן מצטברים בנקיקים. חיוני לדעת כיצד לנקות כראוי מגהץ וופל כדי להבטיח את אורך חייו וביצועיו הטובים ביותר.

שיטה יבשה

שיטת היבש אידיאלית למי שמעדיף לא להרטיב את משטח הטפלון של המחבת. התחל על ידי ניתוק הרשת ולתת לה להתקרר מעט, עד שהיא חמה אך לא חמה מדי. השתמש במגבת נייר כדי להסיר עודפי שמן ופירורים. מברשת זיפים רכה יכולה לעזור להסיר לכלוך עיקש.

כדי להסיר שאריות שהתקשות, הרטיבו מטלית במים חמים וסחטו אותה היטב. מניחים אותו על הצלחת וסוגרים את המכסה, משאירים אותו לפעול לכמה דקות. השתמש במרית גומי כדי להרים את השאריות. לבסוף, נקו את החלק החיצוני של המחליק עם מטלית לחה.

שימוש בשמן ונתרן ביקרבונט

שימוש בשמן בישול וסודה לשתייה הוא דרך יעילה לנקות את המחבת ללא שימוש בכימיקלים קשים. מורחים שכבה מתונה של שמן (רצוי קריסקו) על פני הרשת ומניחים לשעה. לאחר מכן מפזרים מעט סודה לשתייה על השמן.

עם מגבת נייר יבשה, נגבו עד שכל הלכלוך יוסר. שיטה זו בטוחה מכיוון שגם השמן וגם הסודה לשתייה הם באיכות מזון ולא יפגעו במשטח הנון-סטיק.

שיטת Steam

האדים עוזרים לשחרר עוגות על הבלילה, מה שמקל על ההסרה. התחל בלהרתיח מעט מים והספיג מטלית במים החמים, סחט אותה היטב כדי למנוע טפטופים. כאשר המחבת חמה אך כבויה, הניחו את המטלית הלחה על משטח הבישול וסגרו את המכסה, תנו לאדים לעבוד.

לקרוא  הסוד מאחורי תופעת הטרנדים

לאחר שהשאריות התרככו, השתמשו במברשת שיניים עם זיפים רכים או במרית גומי כדי לקרצף בעדינות את הגריל. במידת הצורך, טבלו את מברשת השיניים בסודה לשתייה לפעולת ניקוי נוספת.

שימוש בסודה לשתיה וחומץ

סודה לשתייה נהדרת להסרת שומן דביק ובטוחה על משטחים שאינם נדבקים. מערבבים מעט סודה לשתייה עם מעט מים עד לקבלת משחה ניתנת למריחה. השתמש במברשת שיניים עם זיפים רכים כדי למרוח את המשחה על משטח הנון-סטיק של הגריל.

מרססים בעדינות חומץ בעזרת מרסס על כל חלק של הגריל, נזהרים לא להרוות את הרשת. לאחר מכן, שפשפו את הגריל עם מברשת השיניים ונגבו עם מגבת נייר יבשה לניקוי. לבסוף, השתמש במטלית לחה כדי להסיר שאריות לפני הנחת המחליק.

צלחות נשלפות

אם למגהץ הוופל שלך יש צלחות נשלפות, תהליך הניקוי יהיה הרבה יותר קל. נתק את המחליק מהחשמל והניח לו להתקרר. עקוב אחר הוראות היצרן כדי להסיר את הצלחות ולטבול אותן במיכל עם מים חמימים.

השתמש במברשת זיפים רכה כדי לנקות את הצלחות, ולאחר מכן שטפו אותן היטב במים חמים. יבשו את הצלחות לחלוטין לפני שמחזירים אותן למגהץ הוופל. נקו את החלק החיצוני של המכשיר עם מטלית לחה, הימנעו מכניסת מים לחלקים החשמליים.

גריל ברזל יצוק

לברזל יצוק יש אויבים כמו קורוזיה ואובדן ציפוי הנון-סטיק. כדי להימנע מבעיות אלו, חשוב לדעת כיצד לנקות גריל מברזל יצוק.

  • מפזרים כף מלח גס על הגריל.
  • לשפשף עם מברשת שיניים ישנה כדי להסיר שאריות עקשניות.
  • השתמש במגבת נייר כדי לנקות את המשטח.
  • משמנים את הגריל בשמן בישול בעזרת מברשת בצק.

לבסוף, זכור "לשפץ" את מגהץ הוופלים שלך כדי להבטיח שהוופלים עתידיים לא יידבקו.

  • בית
  • עֵצוֹת
  • גלה כיצד לגרום למגהץ הוופל שלך להיראות כמו חדש בעזרת השלבים הפשוטים האלה