גלה כיצד 12 הזנים הללו של זרעי פרחים גדלים במהירות מדהימה

Image

© Maslov.co.il

חובבי גינון יקרים, האם אי פעם חלמתם לראות את הגינה שלכם פורחת כהרף עין? היום אני אקח אתכם לגלות 12 זנים יוצאי דופן של זרעי פרחים שגדלים במהירות מדהימה. התכוננו להפוך את הפינה הירוקה שלכם למחזה אמיתי של טבע, שבו צבעים עזים וריחות עוטפים מתממשים כמעט מיד מהאדמה. בואו נתחיל לעבוד ולגלות ביחד איך להפוך את הגינה שלכם לגן עדן פרחוני תוך זמן קצר!

פלאי הטבע: זרעי פרחים גדלים במהירות

עבור חובבי גינון וחובבי צמחים, אין דבר יותר מתגמל מלראות את השתילים שלך הופכים במהירות לגינות פרחים. מאמר זה בוחן שנים עשר זנים של זרעי פרחים הידועים במהירות הצמיחה המדהימה שלהם, המאפשרים לך להשיג תוצאות מדהימות תוך זמן קצר.

האליסה, בעלת ברית ניתנת להסתגלות בגן

ל'אליסה, הידוע ביכולתו להסתגל לאקלים ולסוגי קרקע שונים, הוא אחד הזנים הנובטים בזמן שיא. תוך פחות משבוע, תחת האור והלחות הנכונים, הצמחים הללו מתחילים להציג את הפרחים העדינים שלהם בגוונים של ורוד, לבן וסגול. עם השקיה נאותה, אתה יכול לצפות לפריחה שופעת בתוך שלושה חודשים מרגע השתילה.

הבגוניה: נביטה מהירה לגננים מתחילים

Il בֵּיגוֹנִיָה בולט ביכולתו לפרוח במהירות. הזרעים שלו, שיכולים להיות ורודים, צהובים או אדומים, נובטים תוך עשרים ואחד יום בלבד, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור אלה שחדשים בגינון.

לקרוא  כיצד לשמר את הדשא במהלך צלקת האביב: עצות שימושיות

Bleuet: בין יתרונות בריאותיים לצמיחה מהירה

Il דְגָנִיָה הוא מוערך לא רק בזכות הערך האסתטי שלו אלא גם בזכות התכונות המועילות שלו, במיוחד לבריאות העיניים. זרעים אלה מראים צמיחה מהירה ולאחר השתילה, לא לוקח להם זמן רב לקשט את הגינה בצבעם התוסס.

לה קפוצין והטיפוס המהיר שלה

ה נסטרטיום, אידיאלי נגד טפילים בגינת הירק, גדל במהירות, מכסה חללים אנכיים ואופקיים בזמן קצר מאוד. הצמח המטפס הזה, עם הפרחים הצבעוניים שלו, יכול להפוך פינה ירוקה לתצוגה פרחונית תוססת תוך כשבועיים.

הקוקליקוט: חוסן ויופי

ידוע בסיבולת שלו, ה פָּרָג הוא מסוגל לשרוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים שונים, מצל מלא ועד שמש מלאה. צמיחתו אינה מואטת בקלות, ומציעה פריחה מתמשכת ותוססת.

קוסמוס, מהירות שמימית

Il קוֹסמוֹס, במקור ממקסיקו, מפורסמת בצמיחה המהירה שלה. פרחים מרהיבים אלה יכולים לפרוח תוך זמן קצר מאוד אם תנאי האור והאדמה הם אידיאליים.

מופלייר, החביב על השפים

Il משתיק, הידוע בייחודיות שלו ופחות נפוץ ממינים אחרים, זוכה להערכה רבה במטבח. פרחים אלה לא רק מקשטים מנות גורמה אלא גם גדלים במהירות, מעשירים גינות וטרסות.

ה-Œillet d'Inde והקסם של השמונה

ל'צִפּוֹרנֵי הַחָתוּל זהו זן נוסף שמפתיע עם הנביטה והפריחה המהירה שלו. פרח זה, עמיד וצבעוני, מביא עוצמה ייחודית לגינה.

הפאב דה קליפורניה: סיבולת ומהירות

הודות ליכולת ההסתגלות שלו לקרקעות צחיחות, ה פרג קליפורניה זה אידיאלי עבור אלה שגרים באזורים עם אקלים יבש ועדיין רוצים גן פרחים תוך זמן קצר.

Souci, סמל החיים

Il דאגהעם גווני הצהוב והכתומים החמים שלו, הוא לא רק מהיר לנבוט אלא גם נושא משמעות עמוקה, הקשורה לרוב בסמלים של תקווה והנצחה.

הטורנסול, קלאסיקה שלא מתקבעת

Il חַמָנִיתשהונצח בעבודותיו של ואן גוך, היא בחירה פופולרית עבור אלה שמחפשים פרחים גדולים ובהירים שגדלים במהירות הן בעציצים והן בשדה הפתוח.

לקרוא  הגדל את ערך הבית שלך

הזניה, ברק פרחוני

השלם את הרשימה שלנו זיניאס, ידוע כאחד המהירים ביותר להתרחב ולפרוח. הפרחים המהממים האלה, שדורשים שמש כמו מים, מושלמים להוספת פרץ של צבע לכל גינה.

שנים עשר הזנים הללו מדגימים כיצד, עם טיפול ותשומת לב נכונים, אפשר להפוך חלל ירוק פשוט לתצוגה תוססת של צבע וצורה בזמן קצר להפתיע.

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :
  • דף הבית
  • גן
  • גלה כיצד 12 הזנים הללו של זרעי פרחים גדלים במהירות מדהימה