הימנע מטעויות הגינון הנפוצות הללו והפוך למומחה

Image

אם אתה א חובב גינוןלהימנע טעויות נפוצות חיוני כדי להבטיח את הַצדָעָה וה יוֹפִי של הצמחים שלך.

ה מומחים ממליצים לעקוב אחר כמה פשוטים הנחיות כדי למנוע בעיות נפוצות ולהשיג תוצאות משביעות רצון בגינה שלך. בואו לגלות ביחד מאילו טעויות יש להימנע בקלות בגינון, לפי מומחים.

הצבת הפטיו במקום הלא נכון

כאשר מתכננים פטיו, מקובל לבחור את השטח שנמצא ממש מחוץ לבית. עם זאת, ייתכן שהבחירה הברורה לא תהיה הטובה ביותר. חשוב לקחת בחשבון את תנאי האור וה נוף מהבית. העברת הפטיו לחלק אחר בגינה עשויה להפוך אותו לשמיש יותר.

עיצוב ללא תכנון מספיק

לעתים קרובות אנו עושים את הטעות של להתחיל פרויקט גינון מהר מדי, מנסים לשחזר את מה שאתה רואה בתמונה. זה יכול להוביל לכך שצריך לעשות מחדש חלקים מסוימים של העבודה, ולהגדיל את עלויות וה הזמן הדרוש.

זה יותר טוב לתכנן בקפידה ולהתחיל עם צמחים גדולים יותרלהשלים את החסר עם שנתי שהם לא יגדלו מדי ויחנקו צמחים אחרים.

בחר בצמחי תחזוקה גבוהים

בחר צמחים הדורשים טיפול רב זה יכול להפוך במהירות למכריע, במיוחד אם יש לך לוח זמנים עמוס בעבודה. לבחור מפעלי תחזוקה נמוכה לבוא נרקיסים, צבעונים ה חבצלות לגינה שדורשת פחות זמן תחזוקה.

אל תבנה מיטות מוגבהות

אני מיטות מוגבהות לא רק שהם מוסיפים אלמנט אדריכלי לגינה, אלא הם גם יכולים להפחית את זמן התחזוקה. עוזר לשמור טוב יותר עללחותדורשים השקיה פחות תכופה ויכולים להקל על כאב גב הפיכת הגינון לנגיש יותר.

הצב צמחים באזורים לא מתאימים

לכל צמח יש צרכים ספציפיים שֶׁל luce ה אדמה. שתילת צמח אוהב שמש באזור מוצל או להיפך היא טעות נפוצה. זכור לקרוא את תוויות צמחים ולבדוק את סוג הקרקע לפני השתילה.

לקרוא  למה קצות העלים שלך משחירים? להלן הסיבות והפתרונות

אל תתחשב באקלים המקומי

Il אַקלִים משתנה מאוד בתחומים שונים, ומשפיע על עיתוי השתילה. דע את שלך אזור אקלים והתאריכים של הכפור האחרון יעזור לך לתכנן נטיעות כדי למנוע נזק לצמח עקב קור בלתי צפוי.

אל תתאים את נוף הגן לבית

גינה מעוצבת צריכה להיות בעלת חיבור ויזואלי עם הבית. אתה בוחר חומרים אשר עולים בהרמוניה עם הארכיטקטורה והעידן הבית שלך למשך מראה מגובש ומעודן.

הימנע משימוש ביותר משלושה חומרי ריצוף שונים כדי לשמור על עיצוב נקי ואחיד. צבעים ניטרליים בתור ה גריג'יו וה בז' הם יכולים לעזור לך להדגיש צמחים.

קצץ את הדשא קצר מדי

חיתוך הדשא קצר מדי יכול להרעיב את פראטומה שמקשה על שורשים לפתח ולאחסן מים. דשא קצוץ מעט ארוך יותר יהיה בריא יותר וידרוש כיסוח בתדירות נמוכה יותר.

יצירת גבולות של צמחים קטנים מדי

גבולות קטנים הם מפנים את תשומת הלב לגבולות הגן. עדיף ליצור גבולות עמוקים יותר ולהביא צמחים ונקודות מוקד אחרות לתוך הגן כדי ליצור עוֹמֶק ה עניין ויזואלי.

למרות שגבולות יכולים להיות עמוקים ונדיבים, נסה להשתמש באחד לוח צבעים מוגבל וחוזר על עצמו להשפעה מגובשת.

אין גישה למשאבי מים מספיקים

אתה מרבה אליהם בַּצוֹרֶת ה איסור על שימוש בצינורות השקיה חשוב לחשוב על גישה למים. א זורק מים יכול להיות חיוני לאיסוף ואחסון שלמי גשםבמיוחד באזורים עם איסור השקיה.

להשקות אותם צמח בתדירות נמוכה יותר אך באופן יסודי כדי לעודד התפתחות שורשים עמוקה.

אל תתכנן ריבית לכל אורך השנה

בחר צמח זֶה הם פורחים רק בעונות מסוימות יכול להשאיר את הגן חשוף אצל אחרים. עם התוספת שיחים ה עצים ירוקי עד ישמור על הגן מעניין כל השנה. קחו בחשבון גם צמחים שפורחים מאוחר ומושכים פרחים מאביקים לבוא מרווה, אֲזוֹבִיוֹן ה ורבנאס.

לקרוא  הפק את המרב מגידול אבטיחים עם הטכניקות והטיפים האלה

לא לעשב לעתים קרובות מספיק

ה מזיקים הם מתחרים עם צמחים על מים ה חומרים מזינים. אי ביטול עשבים שוטים יכול לחנוק את הצמחים האהובים עליך, ולמנוע מהם לצמוח בריא. רציני או חיפוי יכול לעזור להפחית עשבים שוטים, אבל חשוב לעשות את זה דיסרבטורה באופן קבוע.

  • בית
  • גן
  • הימנע מטעויות הגינון הנפוצות הללו והפוך למומחה