היפטר מחרקים באדמה של העציצים שלך ב-4 שלבים פשוטים

Image

אם אתם חובבי עציצים ורוצים לשמור עליהם מפני חרקים בצורה טבעית, אתם במקום הנכון!

במאמר זה נדריך אותך בארבעה שלבים פשוטים לסילוק חרקים מאדמת העציצים שלך בשיטות טבעיות ויעילות בלבד. גלה כיצד להגן על הצמחים שלך בצורה בריאה וידידותית לסביבה.

בדוק את האדמה באופן קבוע

אפילו ה הצמחים הפנימיים הטובים ביותר הם עשויים להיות נתונים להדבקות חרקים. כדי למנוע בעיות, חיוני לבדוק את הקרקע לעתים קרובות.

ה חרקים שמתחבאים ב אדמה קשה לזהות אותם באופן מיידי ויכולים להתרבות אם לא מטופלים בזמן. במהלך'רִוּוּיהסתכלו היטב על הקרקע: חרקים יקפצו לעתים קרובות החוצה.

תמיסה מבוססת מי חמצן

Il מי חמצן זהו חומר חיטוי טבעי מעולה. להכין א פִּתָרוֹןמערבבים שלושה חלקים מים עם חלק אחד 3% מי חמצן.

מים עם תערובת זו כדי לחסל בַּקטֶרִיָה, פטריות ה חרקים נוכח באדמה. שיטה זו לא רק הורגת חרקים ושלהם זחליםאבל גם מוסיף חַמצָן לקרקע, בעד צְמִיחָה מ ה שורשים.

הימנע משימוש בתמיסת מי חמצן עם א ריכוז גבוה מ-10%, כפי שהוא יכול נֵזֶק צמחים. השתמש בו מדי פעם והחלף אותו במים רגילים או מי גשם.

אדמה דיאטומית

ה אדמה דיאטומיתהמתקבל מ אצות מאובנות, הוא עוד תרופה טבעית יעילה. זֶה אָבָק טחון דק זה יכול לקרוע קונכיות חרקים ולייבש אותן. מורחים שכבה דקה של אדמה דיאטומית על פני הקרקע ובתוך מגש ניקוז ללכוד אותם חרקים.

שימוש באדמה דיאטומית בשילוב עם תמיסת מי חמצן הוא אחד אִסטרָטֶגִיָה יעיל בסילוק נגיעות.

אפשר לאדמה להתייבש

לאחר טיפול ושטיפה של האדמה, תן אותה חרקים, חיוני לתת לו להתייבש לחלוטין. פני השטח לח זוהי הסביבה האידיאלית עבור זחלים לֹא ביצה של חרקים. העבר צמחים בחוץ ל בלעדי לתקופות קצרות או פשוט להשעות אתרִוּוּי לכמה ימים.

לקרוא  להתראות כינים! הנה איך להיפטר מהגינה שלך מהחרקים המעצבנים האלה לנצח

טכניקה זו יעילה במיוחד לחיסול טפילים בוא אני ימוני פטריותהמשגשגים באדמה לחה.

מניעת נגיעות עתידיות

ה מְנִיעָה חיוני להימנע מחדשים נגיעות. ברגע שאתה מזהה זיהום, לְבוּדֵד ה צמח כדי למנוע אותם חרקים הם התפשטו. תרסיס על בסיס שמן נים זה ציטוט נהדר. מערבבים שמן נים עם מים ולרסס את הצמחים באופן קבוע.

נקה היטב את האזור סביב צמח נגוע ובדוק את כל שלך באופן קבוע צמח. השימוש של חומרי הדברה לא רעילים ה אורגני עוזר לשמור על סביבה בטוחה לילדים חיות מחמד ותורם להגנה עלסביבה.

  • בית
  • גן
  • היפטר מחרקים באדמה של העציצים שלך ב-4 שלבים פשוטים