הכינו בעצמכם מטהר אוויר לרכב לטיולים נעימים יותר

Image

© Maslov.co.il

הפיכת סביבת המכונית שלך לחלל ריחני ומסביר פנים היא קלה מכפי שאתה חושב. ליצור דאודורנט עשה זאת בעצמך שכן המכונית היא לא רק חסכונית, אלא גם מאפשרת לך לבחור מרכיבים טבעיים המכבדים הן את בריאותך והן את בריאות כדור הארץ. במאמר קצר זה, נדון כיצד להכין דאודורנט טרי באמצעות כמה מרכיבים פשוטים.

הצעד הראשון הוא לבחור את רכיבים. שמנים אתריים, עשבי תיבול ארומטיים ומרכיבים כמו סודה לשתייה מושלמים לנטרול ריחות רעים ולהשארת ריח נעים לאורך זמן. לכל רכיב יש מאפיינים ספציפיים שיעזרו לשמור על המכונית שלך טרייה ומזמינה.

אני אקח גישה מפורטת ומעשית ליצירת דאודורנט מותאם אישית משלך, כדי להבטיח שתוכל לשכפל אותו בקלות בבית. בקרוב אראה לכם איך בדיוק להמשיך כדי להשיג תוצאה יעילה ומשביעת רצון.

מטהרי אוויר טבעיים לרכב

יצירת מטהר אוויר לרכב עם מרכיבים טבעיים היא דרך מצוינת לשמור על ריח פנים של המכונית שלך ללא שימוש בכימיקלים מזיקים. לא רק שהתהליך הזה פשוט, אלא שהוא גם יכול להיות פרויקט עשה זאת בעצמך מהנה לעשות בזמנך הפנוי.

מרכיבים נחוצים

  • מים
  • שמנים אתריים (לדוגמה, אקליפטוס או מנטה)
  • סודיום ביקרבונט
  • צנצנת זכוכית עם מכסה
  • קרטון או בד

אתה יכול לבחור שמנים אתריים בהתאם להעדפותיך האישיות. שמנים אתריים לא רק מספקים רעננות לאורך זמן, אלא יכולים גם להיות בעלי יתרונות בריאותיים כגון אנטי סטרס או שיפור הריכוז.

הכנת הדאודורנט

התחל במדידת כמה סודה לשתייה אתה צריך. כוס אחת של סודה לשתייה מספיקה בדרך כלל לצנצנת בגודל בינוני. מוסיפים לסודה לשתייה כ-20-30 טיפות שמנים אתריים. מניחים את התערובת בצנצנת זכוכית וסוגרים אותה במכסה מחורר. אתה יכול לנקב את המכסה עצמו או להחליף אותו בחתיכת בד או קרטון עם חורים, מאובטח עם רצועת גומי.

לקרוא  מדוע לעולם אל תשתמש בפונקציית הניקוי העצמי של התנור שלך

לחיזוק נוסף, אתה יכול להוסיף אלמנטים טבעיים כמו קליפות הדרים או עשבי תיבול בתוך הצנצנת כדי להעצים עוד יותר את הריח.

שימוש בדאודורנט

הנח את מטהר האוויר הטבעי שלך במחזיק כוסות או מתחת למושב כדי למקסם את פיזור הארומה. בכל פעם שאתה במכונית, התנועה וזרימת האוויר יפעלו להפצת ריח של שמנים אתריים.

כדי לשמור על יעילות הדאודורנט, רצוי לנער אותו מעט מדי שבוע ולהוסיף טיפות נוספות של שמנים אתריים כל 3-4 שבועות, בהתאם לעוצמת הריח שתרצו לשמור.

שיטות אלטרנטיביות אחרות

בנוסף לגרסת הסודה לשתייה, ניתן ליצור דאודורנט לתלייה. חותכים צורה רצויה מחתיכת לבד או קצף מלאכה ומקשטים לפי הרצוי. ספוג את החומר עם כמה שמנים אתריים ותלו אותו על המראה האחורית שלך. סוג זה של מטהר אוויר שימושי במיוחד עבור חללים קטנים וניתן להתאים אותו בקלות.

שיטה יעילה נוספת להפיג ריח של המכונית שלך היא להשתמש במפיץ שמן אתרי שתוכנן במיוחד עבור סביבות רכב, המשתמש בזרם מיזוג אוויר כדי להפיץ את הריח.

זכור תמיד לבדוק את החומרים והשמנים האתריים כדי לוודא שהם אינם גורמים לתגובות אלרגיות או נזק לחלק הפנימי של הרכב לפני שתמשיך בשימוש ממושך.

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :