הפוך את המטבח בצורת L שלך לחלל סופר פונקציונלי עם הרעיונות המבריקים האלה.

Image

אם אתם מחפשים דרכים לייעל את חלל המטבח בצורת L ולהפוך אותו לפונקציונלי יותר, אתם במקום הנכון. במאמר זה נחקור רעיונות יצירתיים ומותאמים אישית כדי להפוך את המטבח שלך לסביבה מעשית, מסבירת פנים ופונקציונלית. בואו לגלות יחד כיצד להפיק את המרב מכל סנטימטר באזור החשוב הזה של הבית שלכם. תהנה מהקריאה!

ממקסם את המרחב עם מטבח בצורת L

תכנון מטבח דורש תשומת לב לפרטים כדי להבטיח פונקציונליות ואסתטיקה. ה מטבחים בצורת L הם בחירה קלאסית מסיבה זו. תצורה זו מציעה גמישות ושטח אחסון מבלי להרגיש סגור מדי, אידיאלית עבור סביבות גדולות וקטנות כאחד.

יוצר תחושה של מרחב

מטבחים בצורת L הם יתרון במיוחד בחללים שטח פתוח. על ידי הפרדת אזורי הבישול והאוכל, הם מקלים על האינטראקציה עם האורחים. כדי להעצים עוד יותר את תחושת הפתיחות, בחרו בריהוט קל ובתאורה אסטרטגית.

לייעץ עצה: אל תביאו רהיטים עד הרצפה כדי לאפשר לאור לעבור מאזור אחד לאחר, ולהגביר את תפיסת המרחב.

מקסימום אחסון

הפתרונות של אחסון בארכיון במטבחים בצורת L הם חייבים להיות מותאמים לצרכים שלך. אם אחת ה"רגליים" של המטבח שלך משמשת כחצי אי, שקלו להוסיף שטח אחסון משני הצדדים ובקצהו.

לייעץ עצה: השתמש במדפים מעוקלים או במיכלים מתגלגלים כדי להפיק את המרב מהפינות, מה שהופך תבלינים וכלים לנגישים בקלות.

שלב טבלה

מכיוון שהפריסה בצורת U היא האחות למטבח בצורת L, אתה יכול לשכפל את המראה הזה על ידי הצבת שולחן אוכל וכיסאות ליד קצה הארונות. למראה הרמוני, התאימו את צבע הריפוד לארונות המטבח.

לשחק עם צבעים

ה מטבחים בצורת L הם מציעים בסיס מצוין להתנסות עם צבעים. בחרו שני גוונים משלימים לארונות ולאי, והשתמשו במשטחים באחד משני הגוונים הללו. למגע של מקוריות, בחר צבע שלישי נועז יותר עבור אביזרים ופרטים.

לקרוא  כיצד לארגן את הפריסה של הסלון הקטן שלך כדי למקסם את המרחב והסגנון

ארגן את החלל בצורה אנכית

הפק את המרב מהמקום במטבחים בצורת L על ידי שימוש בקיר כולו ליצירת פתרונות אחסון חכמים, מהרצפה ועד התקרה. התקן ארונות מסוגננים מעל אחד piastrellato splashback לשלב פונקציונליות וסגנון.

הוסף חלון

פתרון מעשי ופופולרי הוא לסדר צד אחד של המטבח בצורת L מתחת לחלון. האיזון הזה בין שני הצדדים יוצר תחושה של פתיחות ומשתמש במבט החיצוני להצהרת סגנון.

לייעץ עצה: שפר את החלון עם וילון גלילה מעוטר כדי להוסיף עניין ויזואלי לחדר.

ניסוי עם אלמנטים דקורטיביים

אל תפחד להשתמש בצבעים ודפוסים כהים יותר במטבח שלך. גוונים עמוקים מציעים חמימות, אידיאליים לחללים גדולים יותר. מטבחים מודרניים וכפריים נהנים מעיצוב עץ צבוע, שמתאם ארונות עם קירות ומאפיינים אדריכליים.

מקם אי מרכזי

אם המקום אינו מהווה בעיה, הוספת אי מרכזי למטבח בצורת L מציעה משטח עבודה ופינת ישיבה נוספים, אידיאליים למשפחות ולמפגשים חברתיים.

עֵצָה: התאם אישית את המטבח שלך עם שילוט וסקרנות, אשר בוקעים על רקע צבעי שמנת עבור מגע של אישיות.

  • בית
  • עיצוב פנים
  • הפוך את המטבח בצורת L שלך לחלל סופר פונקציונלי עם הרעיונות המבריקים האלה.