הצבעים הגרועים ביותר שיש להימנע מהם בחדר השינה

Image

© Maslov.co.il

בכל הנוגע לריהוט חדר השינה, בחירת הצבעים יכולה להשפיע באופן משמעותי על האווירה והרווחה. לא כל הצבעים מתאימים להבטחת סביבה רגועה ושלווה. גוונים מסוימים יכולים להפריע לשינה או להפוך את החלל לפחות מסביר פנים. בואו לגלות יחד מאילו צבעים יש להימנע בחדר השינה לפי חוות דעת של מעצבים מומחים, כדי להבטיח מפלט שקט ומסוגנן.

צהוב בוהק

צבע תוסס ומעורר השראה, צהוב בהיר קשור לעתים קרובות לבהירות ולאנרגיה של השמש. עם זאת, חיוניות זו עלולה להיות לא פרודוקטיבית בסביבה המיועדת למנוחה כמו חדר השינה. על פי מומחי עיצוב פנים, צהוב עז יכול לשבש את מחזור השינה שלך על ידי הטעיית המוח שלך לחשוב שזה עדיין שעות היום, מה שמקשה על להירגע ולהירדם.

אדום וכתום

צבעים חמים כמו אדום וכתום ידועים ביכולתם למשוך תשומת לב ולעורר אנרגיה. בעוד שגוונים כאלה יכולים להיות בחירה מצוינת עבור אזורים כמו משרדים או מטבחים, שבהם אתה רוצה לעורר פעילות ואנרגיה, הם לא אידיאליים עבור חדר השינה. מעצבים מציינים כי גוונים אלו יכולים להגביר את רמות הלחץ ואינם מקדמים סביבה רגועה ומרגיעה, הנחוצה לשנת לילה טובה.

נירון

שחור יכול להיות מתוחכם ושיקי, אבל בחדר השינה הוא יכול ליצור תחושה אפלה ומעיקה מדי. במקום לצבוע את כל הקירות שלך בשחור, מעצבים מציעים להשתמש בו בהדגשות מאופקות, כמו פיתוחים או ארונות, כדי להוסיף מגע של אלגנטיות מבלי להכריע את החדר. לחלופין, אתה יכול לבחור בגוונים רכים יותר של כחול כהה או אפור, השומרים על עומק מסוים ללא ההשלכות של שחור מוחלט.

טיפים חלופיים להרגעת צבעים

למי שרוצה ליצור חדר שינה מרגיע באמת, מעצבים ממליצים על פלטות צבעים ניטרליים יותר או פסטליים. צבעים כגון לבן רך, בז' או צבעים רכים של כחול וירוק הם אידיאליים לקידום שלווה ורגיעה. בנוסף, שימוש בצבעים עם גימורים מאט יכול לעזור לרכך את המראה הכללי של החדר, ולעזור עוד יותר ליצור סביבה שלווה ומסבירת פנים.

לקרוא  שפץ את המטבח המשעמם שלך למקום מפלט אופנתי עם מדפים חשופים! הפוך למומחה ללא עזרה

בחירת הצבע המתאים לחדר השינה שלך יכולה לשפר באופן דרסטי את הרווחה הכללית שלך, ולהשפיע לטובה הן על האסתטיקה של החלל והן על איכות השינה. לכן, התחשבות בעצות המעצבים הללו יכולה להנחות אותך לקראת יצירת המפלט הביתי המושלם.

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :