טריקים חסיני תקלות להבשלת עגבניות.

Image

להוביל את הדרך בגידול עגבניות עסיסיות ומלאות טעם בגינה שלך יכולה להיות חוויה מתגמלת. הנה כמה הצעות חשובות להביא אותם להתבגרות מושלמת.

גורמים להתבגרות מאוחרת

כשהקיץ מגיע, התסכול של עגבניות שנותרו ירוקות יכול להיות שכיח. חיוני להכיר את הגורמים לעיכוב זה.

ה טֶמפֶּרָטוּרָה הוא גורם מפתח, הכרחי בין 16-18 מעלות צלזיוס בלילה לבין 20-30 מעלות צלזיוס במהלך היום. גם אני'חשיפה לשמש ממלא תפקיד חיוני, כאשר צמחים זקוקים לפחות 6-8 שעות של אור ישיר.

סוגים שונים של עגבניות מגיבים באופן שונה גם לתנאי סביבה שונים.

טיפים לזירוז התבגרות

כדי להאיץ את הבשלת העגבניות, ניתן לאמץ אסטרטגיות שונות. הקטנת ההשקיה זה יכול להלחיץ ​​מעט את הצמח, להסיט אנרגיה לקראת הבשלת הפירות.

כמו כן, צמצם את משאיר הו רמי שיוצרים צל על עגבניות יכולים להגביר את החשיפה לאור השמש.

לנצל אתילן

להשתמש באתילןגז טבעי המשתחרר על ידי צמחים, יכול להיות שיטה יעילה נוספת. מניחים את העגבניות בשקית נייר יחד עם א מלה או אחד בננהאשר פולטים אתילן, ניתן לזרז את תהליך ההתבגרות.

קציר בזמן הנכון

לפעמים, קטיף עגבניות כשהן עדיין מעט ירוקות ולתת להן להבשיל במקום מואר אך ללא תנאים קיצוניים יכול להיות הפתרון הטוב ביותר.

טמפרטורות גבוהות מדי או נמוכות מדי עלולות לפגוע בתהליך ההבשלה.

פעולות מניעה לגידולים עתידיים

כדי להבטיח הבשלה נכונה בגידולים עתידיים, בחרו זני עגבניות המותאמים היטב לאקלים באזורכם. התייעץ עם מומחים מקומיים ושמור על שיטות עבודה טובות הַפרָיָה ה מחזור זרעים זה יהיה מאוד מועיל.

כל שלב של גידול עגבניות יכול להציב אתגרים, אבל עם התמדה ואמצעי זהירות נכונים, אתה יכול לקטוף עגבניות טעימות תוצרת בית. שתפו את הטיפים הללו עם חובבי גינון אחרים והחליפו חוויות והצלחות!

  • בית
  • גן
  • טריקים חסיני תקלות להבשלת עגבניות.