כיצד להסיר עשבים שוטים מחצץ

Image

אם יש לכם גינת חצץ, אתם בוודאי יודעים כמה הם יכולים להיות מעצבנים עשבים שוטים. אבל אל תדאג, כי היום אני אציג אותך שבע דרכים יעיל בחיסול צמחים לא רצויים אלה.

גלה כיצד לתחזק את הגינה שלך לְלֹא דוֹפִי ונקי מעשבים שוטים!

הסרה ידנית

שיטה יעילה אך לעתים קרובות לזלזל לחיסול עשבים שוטים היא הסרה ידנית. למרות שזה עלול לקחת זמן, לעקור עשבים שוטים עישוב ביד היא אחת המערכות היעילות ביותר.

הקפד להסיר את כל הצמח, כולל מערכת שורשיםכדי להימנע מאחד צמיחה מחדש עתיד. כדי להקל על משימה זו, השתמש כלים ו גַנָנוּת כמו אחד כַּף או אחד מזלג.

שימוש במעדר

אם אתה לא רוצה לרדת על הברכיים כדי למשוך עשבים שוטים באופן ידני, אתה יכול להשתמש ב-a זאפה. כלי זה מאפשר להסיר עוד עשבים שוטים שטחי מהחצץ.

עם זאת, חשוב לדעת כי המעדר עשוי שלא להסיר לחלוטין את שורשים של עשבים שוטים רַב שְׁנָתִישעלול לצמוח מחדש.

ספריי עשה זאת בעצמך טבעי

פתרון ידידותי לסביבה לחיסול עשבים שוטים כרוך בהכנת אחד ספריי טבעי מבוסס על חומץ. מערבבים ליטר אחד של חומץ עם כוס אחת של מלח וכף אחת של חומר ניקוי למנות.

ניתן לרסס תרכובת זו ישירות על עשבים שוטים ביום חם ויבש כדי למקסם את היעילות. פתרון זה עובד בצורה הטובה ביותר על עשבים שוטים שנתי צָעִיר.

מים רותחים

ל'מים רותחים זוהי שיטה פשוטה ומיידית להעלמת עשבים שוטים. עם זאת, מערכת זו מתאימה ביותר לאזורי חצץ קטנים, מכיוון שהיא דורשת נסיעות מרובות כדי לחמם את המים.

יתר על כן, מים רותחים נוטים להרוס רק את החלק הגלוי של העשבים השוטים, מבלי להשפיע עליהם שורשיםמה שעלול להוביל לצמיחה חדשה.

לקרוא  האיץ את פירוק הקומפוסט ביולי עם התערובת הטבעית הזו

בעזרת מלח גס

Il מלח גס זה יכול להיות קוטל עשבים טבעי מצוין הודות ליכולתו לְיַבֵּשׁ צמחים. ניתן לפזר כמות קטנה של מלח בבסיס העשבים השוטים או ליצור א תמיסת מלח עם כוס מלח בליטר מים.

שיטה זו מתאימה במיוחד עבור שבילי גישה בחצץ מכיוון שהוא מונע צמיחת צמחים עתידית.

עישוב תרמי

למי שמחפש שיטה נוספת טֶכנוֹלוֹגִיו קוטל עשבים תרמי זה יכול להיות פתרון יעיל. מכשיר זה פולט א לֶהָבָה אשר שורף צמחים לא רצויים, והורג גם את החלק האווירי וגם, חלקית, את השורשים.

עם זאת, חשוב להשתמש קוטל עשבים תרמי עם זְהִירוּת כדי למנוע נזק לצמחים הרצויים או סיכונים של אֵשׁ.

מוצרים כימיים

כמוצא אחרון, אתה יכול לפנות אליו מוצרים כימיים כדי להסיר עשבים שוטים מחצץ. יש הרבה קוטלי עשבים זמין בשוק, חלקם ספציפיים רק לצמחים מסוימים.

עם זאת, רצוי להשתמש בכימיקלים עם זְהִירוּתתוך התחשבות בנזק הפוטנציאלי ל בריאות האדם ה סְבִיבָתִי.

  • בית
  • גן
  • כיצד להסיר עשבים שוטים מחצץ