כיצד להעלים קמטים ללא ברזל

Image

© Maslov.co.il

בחיי היומיום, קמטים בבגדים הם בעיה קטנה שעלולה להפוך למטרד גדול. אם אתם תמיד ממהרים ומחפשים שיטה יעילה ואקולוגית לקבל בגדים ללא דופי ללא שימוש במגהץ, אתם במקום הנכון. במאמר זה נחקור טכניקות חדשניות וטבעיות להעלמת קמטים מבדים, תוך שמירה על האיכות והיופי של הבגדים האהובים עליך. התכונן לגלות פתרונות פרקטיים שיחוללו מהפכה בגישה שלך לטיפול בבדים, ויהפכו את חייך לקלים יותר ואת הבגדים שלך ליפים יותר.

שימוש בוופורייזר

מכשירי קיטור לבגדים הם אלטרנטיבה פנטסטית למגהץ. חיוני לנוסעים תכופים, ספינות קיטור הן בדרך כלל פרקטיות יותר ופחות מסוכנות ממגהצים מסורתיים, ומפחיתות את הסיכון לפגיעה בבדים או גרוע מכך, להישרף.

מייבש שיער להחלקה

כאשר אתה מטייל ללא גישה למגהץ, מייבש שיער יכול להיות שימושי. על ידי משקל קל של הבד בעזרת אידוי מים ולאחר מכן העברת האוויר החם המרוכז של מייבש השיער בנקודות הקריטיות ביותר, ניתן להחליק את הקמטים העקשניים ביותר. חשוב לשמור על מרחק מסוים בין הבד למייבש השיער כדי למנוע נזק.

אפשרות המייבש

למי שיש מייבש, זה עשוי להיות המסלול המהיר והקל ביותר. הנחת בגדים מקומטים במייבש עם מטלית לחה או כמה קוביות קרח יכולה לייצר אפקט דומה לזה של אדים, מה שמקל על הרפיה של סיבי הבד. חשוב להסיר את הפריטים מיד בתום המחזור כדי למנוע היווצרות של קמטים חדשים.

שימוש במקלחת חמה

תליית בגדים ליד מקלחת חמה מאפשרת להשתמש באדים שנוצרים כדי להקל על קמטים. שיטה זו מחייבת את החדר להתמלא בצורה מספקת בקיטור, והיא היעילה ביותר בשילוב עם שגרת המקלחת החמה הרגילה שלך כדי למנוע בזבוז מים.

לקרוא  איך להיפטר מברקים מסריחים

שימוש במגהץ לשיער

אם אף אחד מהפתרונות לעיל אינו זמין, מגהץ לשיער יכול להפוך לכלי חירום להחלקת אזורים קטנים כגון צווארונים או קצוות שרוולים. חיוני לנקות את המגהץ ביסודיות מכל שאריות של מוצרי שיער לפני השימוש בו על בגדים ולהמשיך בזהירות כדי להימנע משריפת בדים עדינים.

יצירת ספריי קמטים עשה זאת בעצמך

לבסוף, ניתן להכין פתרון עשה זאת בעצמך על ידי ערבוב מים מזוקקים או מבושלים עם מעט מרכך כביסה נוזלי או מרכך שיער. הוספת כפית אלכוהול איזופרופיל עוזרת לתערובת להתאדות מהר יותר מהבד, ומאפשרת שחרור קמטים יעיל.

כתבות אחרונות

עוד משהו שאולי יעניין אותך

שתף זאת :