כיצד לחטא מגהץ וופל בקלות

Image

נקה מגהץ וופל ו חִיוּנִי להבטיח א פעולה תקינה וה משך לאורך זמן של מכשיר מטבח זה.

ביצוע נהלי ניקוי ותחזוקה פשוטים יכולים לעזור בשמירה על המחליק שלך לְנַקוֹת ה בטוח למשך שימוש מתמשך. בואו נסתכל על כמה ביחד טיפים שימושיים על איך לנקות ביעילות מגהץ וופל.

הדרך הטובה ביותר לנקות מכונת וופל

ה ברזל וופל זה מכשיר פנטסטי להכין אלים בראנץ' טעים. עם זאת, לאחר שנהנה מה הוופלים שלךניקוי המשטח יכול להיות קשה משימה מפרכת.

ה מכשירי חשמל הם אוספים חֲמוֹר ה אוליו לתוך הסדקים, ומכיוון שאתה לא יכול לטבול אותם פנימה מים או להשתמש סַבּוֹן על משטח נון-סטיקמחק את i שאריות בישול דורש דל טֶמפּוֹ.

ניקוי מחבת עם צלחות בלתי נשלפות

ה ניקוי של א מגהץ וופל עם צלחות בלתי נשלפות זה יכול להיות קצת קושי. אתה לא יכול להשתמש כלי מתכת, רפידות שוחקות o צמר פלדה כדי לגרד את הגריל, שכן אלה יהרסו את ציפוי מונע הידבקותהגורם ל ניתוק שלו.

שיטת ניקוי יבש

להשתמש ב שיטת ניקוי יבש אם אתה מעדיף לא להירטב פני השטח של הצלחת. התחל על ידי ניתוק המחליק מהחשמל ולתת לו להתקרר. שם ניקוי יבש זה עובד הכי טוב אם המחבת עדיין קצת חמה, אבל לא כל כך חמה שאי אפשר לגעת בה.

תשתמש ב מפית נייר כדי להסיר אתעודף שמן ולהבריש אותם פירורים. אתה יכול גם להשתמש ב-a מברשת זיפים רכה כדי להסיר את רוב מְלוּכלָך.

לשאריות שהתקשות, להרטיב א בד בד קון מים חמים וסוחטים אותו היטב. מניחים אותו על הצלחת וסוגרים אותו, משאירים אותו לפעול לכמה דקות. לאחר מכן, השתמש ב- a מרית גומי להרים את כתמי שמן מיובשים.

לקרוא  גלה את חיי המדף האמיתיים של ביצים קשות במקרר

השתמש בקצת שמן בישול

אם אי פעם השתמשת ב- a תרסיס שמן בישול כדי לנקות מגהץ וופל, אולי שמתם לב א שאריות חומות דביקות.

זֶה מִשׁקָעעם הזמן, זה הופך להיות קשה להסיר. הנה אחד נוסחה פאי-דה-טה לנקות את הצלחת שלך מבלי להשתמש כימיקלים אגרסיביים.

 • שמן מטבח (עדיף קריסקו)
 • סודיום ביקרבונט
 • מגבת נייר יבשה
 • מברשת בצק

מורחים שכבה מתונה של שמן מטבח על פני כל משטח הגריל באמצעות מברשת בצק ונותנים לו לנוח שעה. לאחר מכן, מפזרים מעט סודיום ביקרבונט על השמן. להשתמש ב מגבת נייר יבשה לשפשף עד שתסיר את כל מְלוּכלָך.

שיטת Steam

Il קִיטוֹר עוזר להמיס הכלבצק משובץ ומקל על ההסרה ג'אנק. התחל בלהרתיח קצתמים. להרטיב א בד בד קון מים חמים וסוחטים אותו היטב. כאשר המחליק חם אך כבוי, הניחו עליו את המטלית הלחה משטח בישול ולסגור את המכסה. תן לזה לרחוש וליצור קִיטוֹר. לאחר שהלכלוך מתרכך, השתמש באחד מִברֶשֶׁת שִׁנַיִם עם זיפים רכים או אחד מרית גומי לנקות את הגריל.

שימוש בסודה לשתיה וחומץ

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי ברזל וופל הוא להשתמש ב- a שילוב נתרן ביקרבונט ה חומץ. Il סודיום ביקרבונט מתנהג כמו אחד מַחַק כדי להסיר את גריז דביק ועוזר להרוג את בַּקטֶרִיָה.

 • סודיום ביקרבונט
 • חומץ
 • קצת ממים
 • מִברֶשֶׁת שִׁנַיִם o מברשת זיפים רכה
 • מגבת נייר יבשה
 • בד לח

Scrum של סודיום ביקרבונט עם מעט מים עד לקבלת א משחה למריחה. השתמש באחד מִברֶשֶׁת שִׁנַיִם עם זיפים רכים ליישום פסטה על משטח הטפלון של הגריל.

לאחר מכן, יוצקים קצתחומץ לתוך בקבוק ספריי ורססו בזהירות כל חלק של הגריל. לא להרוות את הצלחת עםחומץ. תשתמש בזה מִברֶשֶׁת שִׁנַיִם כדי לשפשף את הגריל, להיזהר לא לשרוט את ציפוי הנון-סטיק.

נקה עם א מגבת נייר יבשה ולאחר מכן השתמש ב- a בד לח כדי לסיים את ניקוי המשטח לפני הנחת המכשיר.

ניקוי הצלחות הניתנות להסרה

אם שלך ברזל וופל הא צלחות נשלפות, הניקוי יהיה הרבה יותר קל. ניתן לנתק את הצלחות ולשטוף אותן פנימה מים.

התחל על ידי ניתוק המחליק מהחשמל ולתת לו להתקרר. עקוב אחרי הוראות היצרן כדי להסיר את הצלחות. טובלים אותם באחד אמבטיה עם מים חמים ולהשתמש באחד מברשת מטבח עם זיפים רכים כדי להסיר פירורים ו ג'אנק.

שטפו פנימה את הצלחות מים חמים ולייבש אותם לגמרי עם א מפית נייר לפני שמחזירים אותם.

נקה את הכיסוי החיצוני של הצלחת עם א בד לחדואגים לא לתת למים להיכנס ל חלקים חשמליים. ראה i חתיכות עקשניות הם לא יורדים, נסה להשתמש בשילוב של שיטות שתוארו לעיל.

כיצד לנקות גריל ברזל יצוק

ה ברזל יצוק יש לו שניים אויבים עיקריים: ה קורוזיה וה אובדן ציפוי נון-סטיק. הנה איך לנקות אחד גריל ברזל יצוק כדי למנוע בעיות אלו.

 • כף גדושה של מלח גס
 • מגבת נייר נקייה
 • שמן מטבח
 • מברשת שיניים ישנה
 • מברשת בצק

לנקות אחד גריל ברזל יצוק שרוףמפזרים כף של מלח גס על הגריל והשתמש א מברשת שיניים ישנה לשפשף את ג'אנק.

Il מְכִירָה לשבור את i פסולת עקשנית o ל חלודה בגריל, שיורדים בקלות. ייתכן שיהיה עליך להגיש בקשה א לחץ גדול יותר עבור הכתמים הקשים ביותר. נקה אותו עם א מגבת נייר נקייה.

כדי להגן עוד יותר על שלך גריל ברזל יצוקלשפשף מעט שמן מטבח על פני כל המשטח באמצעות א מברשת בצק.

לאחר מכן, תצטרך "לשפץ" את מגהץ הוופלים שלך כדי להבטיח שהוופלים הבאים שלך לא יידבקו.

לבסוף, חשוב לעולם לא להשתמש כימיקלים אגרסיביים לנקות אחד ברזל וופל. אלה הורסים את משטח נון-סטיק ואם הגריל אינו ניתן להסרה, יהיה קשה לנקות ולשטוף אותו מוצרים כימיים. ראה i מקל וופלים בְּ- גרילסביר להניח שה ציפוי מונע הידבקות להיות נצרך.