להפוך את שולחן הגינה שלך

Image

הפיכת הגינה שלך לחלל אוכל חיצוני אלגנטי היא דרך מושלמת ליהנות מארוחות בחברת הטבע. עם כמה רעיונות יצירתיים ומסבירי פנים, שולחן הגן שלך יהפוך למרכז של פגישות ורגעים נעימים באוויר הפתוח. גלה כיצד ליצור סביבה יפה ונוחה לארוחת הצהריים החיצונית שלך.

בחירת השולחן המתאים לחלל האוכל החיצוני שלך

הבחירה של שולחן חיוני ליצור סביבה מסבירת פנים ופונקציונלית. מציאת שולחן שמשקף את הסגנון האישי שלך ומתאים בצורה מושלמת למידות החלל החיצוני שלך הוא הצעד הראשון. בין אם אתה נמשך לסגנון אלגנטי, מודרני, כפרי או בוהמייני, בטוח תמצא את שולחן גינה מושלם שמתאים לאישיות שלך.

שקול את השימוש המיועד של הטבלה שלך. א דיון רב – משתתפים מעדיף אווירה אינטימית וחברית, בעוד א שולחן מלבני זה אידיאלי עבור פגישות גדולות וארוחות ערב רשמיות. התאימו את צורת השולחן בהתאם למספר האורחים שאתם מתכננים לקבל באופן קבוע.

בחר חומרים מתאימים

בחר תמיד בחומרים עמידים שעומדים היטב בפני האלמנטים. האלומיניום והזכוכית נותנים מגע מודרני וקלים מאוד לתחזוקה. טיק ושיטה, לעומת זאת, ידועים במשיכה הטבעית ובאורך החיים שלהם. בחרו חומר המתאים לסגנון הבית והגינה שלכם להרמוניה אסתטית.

להבטיח נוחות לאורחים

נוחות חיונית כדי להבטיח חווית אוכל מהנה בחוץ. בחרו כיסאות עם כריות רכות והוסיפו כריות צבעוניות למגע נוסף של כיף. הקפידו לבחור בדגמי כיסאות המתאימים לשולחן שלכם למראה מגובש והרמוני.

הגנה מפני השמש

בימי הקיץ החמים, חשוב לספק הגנה מספקת מפני השמש. הוסף שמשייה צבעוני עז או א מפרש צל אלגנטי להציע לאורחים שלך הגנה מפני קרני השמש, ובו בזמן להפוך את החלל שלך למסוגנן יותר.

תאורה נעימה

כדי ליצור אווירה קסומה עם רדת הלילה, שקלו להשתמש בפתרונות תאורה מתאימים. מניחים כמה אורות פיות מעל השולחן שלך או בין השיחים מסביב. מנורות סולאריות הן בחירה מעשית ופונקציונלית, שכן הן אינן דורשות חיבורי חשמל. הימנע מאורות בהירים מדי והעדיפו תאורה חמה ורכה כדי ליצור סביבה נעימה.

לקרוא  למה חשוב לא לראות את הכיריים מדלת הכניסה למטבח

הוסף אביזרים אלגנטיים

אביזרים לשולחן חיוניים כדי לייפות את שולחן האוכל החיצוני שלך. בחרו ערכות שולחן ראטן, מפות פשתן או כותנה ומפיות צבעוניות למגע של אלגנטיות. נכון לעכשיו, מנות צבעוניות בסגנון ים תיכוני הן מאוד אופנתיות.

התאם אישית את החלל

אל תשכח לשקול את הקירות שמסביב כחלק בלתי נפרד מהעיצוב שלך. הוסף מגשים דקורטיביים, סלסלות ארוגות או פריטים דקורטיביים אחרים כדי ליצור חלל מסביר פנים ומותאם אישית. אביזרים שנבחרו היטב יכולים לעשות את כל ההבדל בהפיכת חלל האוכל החיצוני שלך לייחודי ומזמין.