להתראות פרעושים! הבס אותם עם מרכיב פשוט במטבח

Image

אם אתם מחפשים דרך פשוטה ויעילה להביס את פרעושים, מצאת את המאמר הנכון. על ידי שימוש במרכיב נפוץ במטבח, היפרדו מהמטרדים הללו טפילים זה יהפוך למשחק ילדים. גלה כיצד להגן עליך ועל חבריך הפרוותיים.

יש לך חיית מחמד וגרים באזור לח במהלך הקיץ? אז אתה בטח מכיר את המאבק נגד פרעושים ו קרציות. טפילים אלה יכולים להפוך ל-שְׁרִיצָה במהירות אם אינך ערני במיוחד.

נקבת פרעוש בודדת יכולה לחיות בין חודשיים לשלושה ובמהלך תקופה זו תטיל עד 2,000 ביצים, כ-50 ביצים ביום! למרבה המזל, יש פתרון פשוט שתוכלו למצוא במטבח שלכם: ה מלח שולחן.

כיצד להשתמש במלח כדי להרחיק פרעושים

לפרעושים יש א שלד חיצוני, מה שאומר שהם פגיעים במיוחד לכל דבר שיש לו תכונות מייבש. כאן נכנס לתמונה מלח שולחן.

טוחנים את המלח לאבקה דקה ומשפשפים אותו היטב לתוך הבדים. לפזר אותו בצורה שווה שטיחים ה נייד ולתת לו לפעול במשך 12-48 שעות. חשוב לא לאפשר לחיות מחמד להיכנס לאזורים מטופלים עד שתסיימו, לכן ייתכן שתצטרכו לעשות את הטיפול בקטעים.

הקפידו לרוקן את שקית השואב בחוץ מיד לאחר שאיבת כל המלח מהשטיחים. אחרת, פרעושים חיים ששואבו אבק עלולים לטפס מהשקית.

אתה צריך לחזור על שלבים אלה מספר פעמים, מכיוון שביצי פרעושים עדיין עלולות לשרוד. עשו טיפולי מלח לפחות פעם בשבוע עד שבועיים עד שאתם בטוחים שהפשפשים נעלמו.

השתמש באדמה דיאטומית

תרופה טבעית נוספת היא דיאטומי טרה, סוג של הדברה ידידותית לסביבה העשויה מסלע משקע רך. אדמה דיאטומית בדרגת מזון יעילה בשליטה על פרעושים כמו מלח. היתרון העיקרי של שתי השיטות הללו הוא שהן ידידותיות לסביבה ואינן מהוות כל סיכון בהשוואה לכימיקלים קשים.

לקרוא  כיצד לנקות דלתות מקלחת מזכוכית לחדר אמבטיה נוצץ

בעת מריחת אדמה דיאטומית, הקפידו ללבוש כפפות וא מסיכת פנים, במיוחד בפנים. פזרו אבקה זו בנדיבות על שטיחים, רצפות וריפודים. טפל בקטע אחד בכל פעם כדי למנוע מחיות מחמד להיכנס לאזורים מטופלים למשך יום עד שלושה ימים.

לאחר מכן, שאבו בזהירות את האדמה הדיאטומית והסר מיד את תכולת השואב. חזור על כל התהליך כל שבוע עד שבועיים עד שלא תראה יותר פרעושים.

חומץ תפוחים כחומר דוחה

למרות שחומץ תפוחים אינו הורג פרעושים שכבר נמצאים בבית או על חיית המחמד שלך, הוא דוחה אותם ביעילות. מרכיב זה במטבח הוא דרך מצוינת למנוע פרעושים חדשים לחזור לאחר מחסלים קיימים. פרעושים שונאים את הריח והטעם של חומץ תפוחים וימנעו ממנו.

שלב חלק מ מים וחלק אחד חומץ תפוחים בא בקבוק תרסיס ולרסס אותו באזורים שבהם פרעושים היו בעייתיים. אתה יכול גם לרסס קלות את הכלב או החתול שלך, אבל הימנע מהפנים. תכונות הדחייה אינן מחזיקות מעמד זמן רב ויש צורך למרוח מחדש את התרסיס לעתים קרובות. לאחר שהשתמשת במלח או באדמה דיאטומית כדי להרוג פרעושים, חומץ תפוחים יעזור להרחיק אותם.

  • בית
  • עֵצוֹת
  • להתראות פרעושים! הבס אותם עם מרכיב פשוט במטבח