לחסל את העשב אחת ולתמיד

Image

דשא ברמודה הוא אחד הסיוטים הגרועים ביותר עבור אלה שאוהבים גינון. העשב הזה, עם שורשיו העמוקים ויכולתו להתפשט במהירות, יכול להרוס את מראה החצר שלך תוך זמן קצר. אבל אל תפחד! עם הטכניקות הנכונות וקצת סבלנות, תוכלו לחסל אחת ולתמיד את דשא הספות וליהנות מגינה שופעת ובריאה.

זהה את הגראמינה

קודם כל, זה קריטי לזהות נכון דשא הספה. צמח זה נבדל על ידי העלים הצרים והארוכים שלו, לעתים קרובות בצבע ירוק בהיר. השורשים חזקים מאוד ויכולים להשתרע עמוק לתוך האדמה. אם אתה מבחין במאפיינים אלה בגינה שלך, סביר להניח שאתה מתמודד עם דשא ספות.

הסרה ידנית

אחת השיטות היעילות ביותר להעלמת עשבים שוטים היא הסרה ידנית. חמש את עצמך בכפפות גינון ובמחסנית, והתחיל לחפור סביב העשב. הקפידו להסיר את כל השורשים, אחרת עשב הברמודה יתחיל לצמוח שוב. שיטה זו דורשת זמן וסבלנות, אך היא יעילה ביותר אם היא נעשית נכון.

שימוש בקוטלי עשבים טבעיים

אם אתה מעדיף להימנע מכימיקלים, יש כמה קוטלי עשבים טבעיים שאתה יכול להשתמש בו. פתרון של חומץ לבן ומים ניתן לרסס ישירות על צמחי ברמודגראס. גם מלח גס יכול להיות יעיל: מפזרים אותו סביב שורשי העשב. זכור, עם זאת, ששיטות אלה יכולות להשפיע גם על הצמחים הסובבים, אז השתמש בהן בזהירות.

מְנִיעָה

מניעה תמיד עדיפה על ריפוי! כדי למנוע את חזרת הדשא לגינה שלך, הקפד לשמור על האדמה הזנה ומאווררת היטב. מדשאה בריאה וצפופה פחות רגישה להדבקות. כמו כן, שקול את השימוש ב חיפוי כדי לחנוק כל זרעי דשא ספה הנמצאים באדמה.

שימוש בקוטלי עשבים כימיים

אם המצב חמור במיוחד, ייתכן שתצטרך לפנות קוטלי עשבים כימיים. ישנם מוצרים ספציפיים להעלמת דשא הספה מבלי לפגוע בצמחים האחרים בגינה שלך. עקוב אחר הוראות המוצר בקפידה וליישם אותו בזמנים המומלצים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

לקרוא  איך להצליח בקומפוסטציה? גלה את 9 הטעויות הנפוצות שיש להימנע מהן עבור קומפוסט מושלם

עצה סופית

אל תתייאש אם אינך רואה תוצאות מיידיות. המאבק ב-couch grass דורש זמן והתמדה. המשך לפקח על הגינה שלך וליישם את הטכניקות המתוארות לעיל. עם קצת מאמץ, תוכלו להיפטר מעשבים שוטים אחת ולתמיד!
שתף מאמר זה במדיה החברתית שלך כדי לעזור לחובבי גינון אחרים להילחם בדשא הספה!

  • בית
  • גן
  • לחסל את העשב אחת ולתמיד