שנה את הבית שלך עם עשה זאת בעצמך, הנה העצות הטובות ביותר לקישוט ביצירתיות!

Image

אם אתם מחפשים דרכים מקוריות ויצירתיות לקשט את הבית שלכם עם מגע עשה זאת בעצמך, אתה במקום הנכון. במאמר זה, נחקור יחד כמה טיפים מעשיים שיהפכו את החללים שלכם לייחודיים ומותאמים אישית, מבלי שתצטרכו להוציא הון תועפות. גלה כיצד להפוך את הבית שלך לסביבה מסבירת פנים ומקורית עם רעיונות פשוטים לריהוט עשה זאת בעצמך.

קבע את הטון עם הכניסה

אחד התחומים החשובים ביותר לעשות טוב רושם ראשוני זו הכניסה. כדי שזה יהיה מסביר פנים, צבע את דלת הכניסה בצבעים בהירים ומבריקים כמו אדום, כתום או צהוב. צבעים אלה לא רק מסבירי פנים, אלא גם מברכים בתרבויות רבות. הימנעו מדלתות מסך ישנות והחליפו אותן בדלתות זכוכית מלאות מודרניות יותר.

בחרו צבעים בהירים וניטרליים לקירות

כדי להשיג תחושת המשכיות והרמוניה, בחרו לקירות צבעים כמו בז' או אפור, במיוחד בקומת הקרקע. ה קירות ניטרליים הם מציעים גמישות ריהוט רבה יותר, ומאפשרים לך להחליף אביזרים בקלות.

מקשטים את הסלון באיזון

תארו לעצמכם את הלובי המסביר פנים של מלון: הרהיטים מסודרים בקבוצות המזמינות שיחה. בסלון, צרו אזורי שיחה מאוזנים על ידי הימנעות מדחיפת כל הרהיטים אל הקירות. סידור הרהיטים בצורה מרחפת הופכת את החדר לגדול ומסביר פנים יותר.

תן לאור טבעי להיכנס למטבח

חלונות ללא וילונות כבדים ומתוארכים טובים יותר מאלה ללא וילונות. בחר וילונות קלים ופונקציונליים כמו וילונות שקופים בשילוב עם לוחות מהרצפה עד התקרה, במיוחד בצבעים בהירים שלא ידהו בשמש.

השתמש במראות כדי להאיר חללים

המראות הם משקפים אור והופכים את הסביבות לבהירות יותר. תלו מראות על קירות בניצב לחלונות כדי למנוע החזרת אור ישירות החוצה.

קנה קנה מידה של יצירות האמנות על הקיר

יצירות אמנות צריכות להיות פרופורציונליות לקיר שהיא תלויה עליו. עבור קירות גדולים, השתמש בעבודות גדולות או צור קומפוזיציות של מספר אלמנטים, תוך שמירה על מרחק של כ-2-4 אינץ' ביניהן.

לקרוא  מגע נורדי - איך לשפץ את הסלון שלך בסגנון סקנדינבי

שכבו את התאורה שלכם

בכל חדר צריכים להיות שלושה סוגים של תְאוּרָה: סביבה, עבודה ומבטא. שילוב של אורות אלו לא רק יאיר את החדר, אלא גם יעניק לו עומק ואופי.

עדיין השטיחים מתחת לרהיטים

בעת שימוש בשטיחים, ודא שכל רגלי הריהוט העיקריות נמצאות על גבי השטיח, או לפחות שתי הרגליים הקדמיות. זה יעזור להגדיר את אזור הישיבה ולשמור על פרופורציות החלל.

קלטר בעזרת איש מקצוע

אם אתה לא יכול לראות את העומס בבית שלך, זה עשוי להיות מועיל לשכור מארגן מקצועי. פעמים רבות מדפי ספרים וארונות עמוסים מדי וצריך לצמצם אותם.

טריקים חזותיים כדי להעלות את התקרה

כדי לתת אשליה של תקרות גבוהות יותר, צבעו את התקרה בלבן ותלו וילונות גבוה יותר מהחלון. נסה גם וילונות פסים אנכיים כדי להאריך חזותית את הקירות.

תן חיים חדשים לחפצים ישנים

להפוך את הישן ריהוט עם צבעי ספריי או ערכות גימור לא יקרות. אפילו ארונות מטבח מיושנים יכולים להיראות חדשים עם שכבת צבע לבן וידיות חדשות. עבור משטחי פורמייקה, נסה Rust-Oleum Countertop Transformations לקבלת אפקט אבן.

  • בית
  • עיצוב פנים
  • שנה את הבית שלך עם עשה זאת בעצמך, הנה העצות הטובות ביותר לקישוט ביצירתיות!