שפץ את המטבח שלך עם רעיונות מטבח דו-גוני בסגנון של מומחה

Image

ב עוֹלָם מכוון יותר ויותר כלפיאֶסתֵטִיקָה וזה מַדרֵגוֹתה מִטְבָּח הפך לאחד מֶרחָב שבו להביע את דעתו האישית אִישִׁיוּת ה יְצִירָתִיוּת. עם ה'תשומת הלב מופנה אל מטבחים דו גוונים מסוגנן, זה חיוני לִתְפּוֹס רַעְיוֹן חדשני לעשות את זה סביבה ייחודי ה שׁוֹבֵה לֵב. בהקשר זה, הניסיון וה יְצִירָתִיוּת של מומחה בתחום לְעַצֵב לבוא מרקו רוסי שהם יכולים להציע השראות ה פתרונות מקוריים לְכָל לנסוע ה מִטְבָּח במציאות יצירת מופת שֶׁל לְעַצֵב.

אמור שלום למטבחים לבנים ואמצו דו-גוני

אמר הֱיה שלום בְּ- מטבחים לבנים לגמרי של ה עבר וברוך הבא א שילוב של צבעים שמגדיר את הטרנדים הנוכחיים. א מטבח דו-גוני זה דרך אחת פָּשׁוּט לְכָל ליצור עניין ויזואלי מִיָדִי. זֶה סגנון דינמי רואה שימוש ב צבעים מנוגדים לכל i ריהוט עליון ה נָחוּתיולדת אחד מרחב שובה לב ה מתוחכם.

כיצד לבחור את הצבעים הנכונים

בחירה נפוצה היא להשתמש ב-a צבע כהה יותר לכל i ריהוט נמוך יותר זה גוון בהיר יותר עבור הגבוהים יותר. תארו לעצמכם אלים ריהוט לבן מעבר ל כִּיוֹר בשילוב עם גוונים של כחול, nero o מרושע תַחַת. הם לא פה כללים נוקשים על אילו שילובי צבעים הם עובדים יותר טוב: לְנַסוֹת ולמצוא את זה משקף שלך מַדרֵגוֹת.

ניסוי עם צבע

אם אתה מרגיש הרפתקנילנסות ל לצבוע א כל הקיר שֶׁל ריהוט עליון ה נָחוּת עם צבע יחיד או לשחק עם גוונים שונים של ה אותו צבע למשך אפקט מונוכרומטי הִיפּנוֹטִי.

ניגודים נועזים

להחליף אותם ערכות צבעים מפוכחות בתור ה לבן על לבן con ניגודים נועזים שֶׁל nero ה גריג'יו, וריאציות של ירוק ה כחולושילובים של בז' ה ביאנקו. אפילו אחד מטבח קטן הוא יכול לקבל ריהוט דו-גוני למשך אמירה מפתיעה.

לקרוא  גילוי אביזרי החובה לשולחן גינה מושלם לקיץ

אלמנטים עיצוביים שיש לקחת בחשבון

כאשר אתה בוחר ב צבעיםקחו בחשבון גם את האחרים אלמנטים עיצוביים לבוא מרצפות ה מכשירי חשמל לבית. ו זיווג יעיל ישלב את אלה לַחֲכוֹת למשך מבט קוהרנטי ה לאורך זמן. לדוגמה, ידיות מוזהבות הם יכולים להתאחד ריהוט לבן con ארונות תחתונים בצבע ירוק בהירליצור'אווירה הומוגנית ה מְזוּקָק.

תערובות חומרים

אל תפחד לערבב חומרים שונים. זֶה מטבח עכשווי קומבינה ארונות שחורים מבריק עם אחרים יותר קיארי עובדות של חומרים שונים לחלוטיןמשחק עם ה בניגוד לתת אופי allo מֶרחָב.

מטבחי פסטל

למשך לגעת שֶׁל טְרִיוּתנסה א צבע ייחודי בתור ה ירוק מנטה פסטל. שלך מֶרחָב ירכוש אחד חיים חדשים ed אֵנֶרְגִיָהשמירה על אאווירה מינימליסטית בזכות אחד פלטה מפוכחת המאפשר צבעים כדי להתבלט.

עיצוב מסורתי מחוזק

מְעַצֵב שֶׁל מטבחים חדשניים הם התערבבו רהיטי עץ מָסוֹרתִי con איי מטבח צבעוניים. א מטבח דו-גוני יכול להשתלב בקלות ארונות עליונים לבנים ה ריהוט עץ נמוך יותרליצור שילוב מושלם בֵּין מָסוֹרֶת ה מודרניות.

ארגונומיה מעודנת

השימוש של צבעים מרובים זה לא אומר שצריך העדיף לְכָל גוונים נוצצים. זֶה מִטְבָּח ב nero ה גריג'יו מציע א מראה מעודן ה מתוחכםבשילוב עם א עיצוב מינימליסטי מה שהופך אתסביבה נקייה ה מסודר.

בלוקים צבעוניים

במקום לְנַטְרֵל רק אני ריהוט עליון ה נָחוּתלנסות את חסימת צבע ולשמור אחד קִיר שֶׁל נייד ב צבע יחידשינוי מקש ב-a קיר נוסף. זה מעניק עוֹמֶק allo מֶרחָב מבלי לעבד אותו כאוטי.

חשוב על ההעדפות שלך לטווח ארוך

אתה בוחר שילובי צבעים שאתה יודע שאתה יכול לִסְבּוֹל בתוך ה טֶמפּוֹ. א מִטְבָּחלמשל, יכול להשתמש ב- aאי שחור להוסיף מֵמַד ה מַדרֵגוֹת אל מנוחה דל'סביבה לבנה בעיקרה.

לקרוא  סודות אורח החיים הדני והנורווגי

קחו בחשבון את הרצפה

קח בחשבון את רַצָפוּת כאשר אתה בוחר ב צבעים בשביל ה שאר המטבח. ב מִטְבָּח con רצפת עץ כהה, ריהוט כחול כהה ה ביאנצ'י הם יכולים להתבלט יותר על ידי חיבור ה אלמנטים למשך עיצוב coeso.

אור ובהירות

להשתמש ארונות עליונים לבנים פחית משקף ה luceמה שהופך אתסביבה בהירה יותר ה מְרוּוָח. ב מטבח קטןכזה קוֹמבִּינַצִיָה יכול לעשות אהבדל ענק בתוך ה תפיסת מרחב.

ניסוי עם טקסטורות וחומרים

א וריאציה פשוטה בֵּין צֶבַע ה מרקם יכול להוסיף הרבה ריבית ה מֵמַד לאחד מֶרחָב. ו'אי מטבח ב עץ con ארונות שֶׁל צבע חום כהה יכול להתבלט בצורה מושלמת מול א משטח עבודה שחור ה ארונות עליונים כהים.

סיכום

ה מטבח דו-גוני לא רק זה אחד מגמה סגנונית מה שמוסיף אופי ה עוֹמֶק לשלך מֶרחָבאבל זה גם כן רב תכליתי במיוחד. מה שאתה מעדיף שילובי צבעים נועזים o גוונים מפוכחים יותריש לך אין סוף אפשרויות לְכָל להתאים אישית שֶׁלְךָ מִטְבָּח ולעשות את זה פוּנקצִיוֹנָלִי ה מסוגנן באותו הזמן.

  • בית
  • עיצוב פנים
  • שפץ את המטבח שלך עם רעיונות מטבח דו-גוני בסגנון של מומחה